Nástenné jednotky inverter

ZNÍŽENÁ ENERGETICKÁ SPOTREBA  (1W) V REŽIME STAND-BY:
Výnimočná výrobná technológia umožňuje automatické nastavenie úsporného režimu pri prepnutí klimatizačnej jednotky do režimu stand-by. Tým je možné dosiahnuť energetickú úsporu z pôvodných  4-5W na 0,5-1W, so znížením spotreby energie o 80%.

5-RÝCHLOSTNÝ VENTILÁTOR VONKAJŠEJ JEDNOTKY:
Vďaka motoru typu DC je rotácia ventilátoru externej jednotky modulovaná na 5 možných rýchlostí, čím je dosahované ďalšie zvýšenie komfortu a značnej energetickej úspory.

12-RÝCHLOSTNÝ VENTILÁTOR VNÚTORNEJ KLIMATIZAČNEJ JEDNOTKY:
Všetky klimatizačné jednotky, okrem modelu 71, môžu byť zriadené na 12 rôznych rýchlostných stupňov, vďaka čomu je dosahované presnejšie ovládanie prúdenia vzduchu a vyšší užívateľský komfort.

NASTAVENIE VNÚTORNEJ KLIMATIZAČNEJ JEDNOTKY NA SUPER TICHÝ REŽIM (POD HODNOTOU HLUČNOSTI 20DBA):
Stisnutím tlačidla „Silence“ sa spustí nastavenie tichého chodu.

VNÚTORNÉ KLIMATIZAČNÉ JEDNOTKY, POUŽITEĽNÉ AKO MONO ALEBO MULTI SPLIT:
Všetky klimatizačné jednotky, okrem modelu 71, môžu byť inštalované ako monosplit alebo (v kombinácii s ostatnými) ako multisplit.

NOVÁ TECHNOLÓGIA KOREKCIE VÝKONNOSTNÉHO FAKTORU (PFC, Z 88% NA 97%):
Vysoko vyvinutá automatická korekcia výkonnostného faktoru umožňuje dosiahnuť synchronizáciu vlny absorbovaného prúdu a relatívneho napätia navýšením účinnosti a nastavením výkonnostného faktoru na hodnotu presahujúcu 97%.

VYŠŠIA PRESNOSŤ NASTAVENIA PREPÍNAČA (OD F1 DO F25):
Značnej energetickej úspory je dosahované vďaka použitiu kompresorov novej koncepcie, ich prevádzka je modulovaná na 25 frekvenčných štádií, oproti tradičným 10-tim frekvenčným štádiám starších verzií kompresorov.

ULOŽENIE POSLEDNEJ POLOHY LAMELY  DO Pamäti:
Po spustení klimatizačnej jednotky sa lamela nastaví automaticky do rovnakej pozície, v ktorej sa nachádzala pri poslednom vypnutí klimatizačnej jednotky.

AUTOMATICKÁ KONTROLA ÚNIKU CHLADIACEHO MÉDIA:
Inovačný automatický systém detekcie úniku chladiaceho média umožňuje zamedziť poškodenie kompresoru v dôsledku únikov plynu, či preťaženia samotného kompresora.

Showing all 4 results